Skip links

Szkolenia z REMOVERAz REMOVERA

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

REMOVER

Agnieszka Kostrzewa Niedziela

Jest certyfikowanym Trenerem makijażu permanentnego ,gdzie z pasją dzieli się swoją wiedzą z kursantami. Z zawodu jest Kosmetologiem i Specjalistą z zakresu zabiegów estetycznych .

Jest Biegłą Sądową i współpracuje przy sprawach sądowych wystawiając kluczowe opinie jako expert z zakresu makijażu permanentnego i zabiegów estetycznych. Jest Generalnym Partnerem firmy premium PML Professional Master Line, gdzie ma przyjemność budowania marki i współpracę z wieloma specjalistami z branży PMU i Beauty.

ZAPISY Centrum Makijażu Permanentnego VIP PMU Academy Agnieszka Kostrzewa Niedziela
+48 601-650-323
szkolenia.pmu@onet.pl
agnes4@autograf.pl

100%  Zadowolonych kursantów

Agnieszka Kostrzewa Niedziela

Jest odpowiedzialna za dystrybucję PML w Polsce i za granicą rozszerzając coraz bardziej możliwości poznania tych produktów na całym świecie. Jest Głównym Trenerem z Removera PML -preparatu do depigmentacji i usuwania makijażu permanentnego i realizuje projekty szkoleniowe w całej Polsce i za granicą. Jest wielokrotną reprezentantką Polski na Mistrzostwach Makijażu Permanentnego na arenie polskiej i międzynarodowej min. Mediolan, Monachium, Kijów. Jest jurorką Mistrzostw Polski, Międzynarodowych i Świata. Występuje często w roli Sponsora i Spikera na Konferencjach PMU i jako Mistrz PMU w pokazach pigmentacji na żywo. Jest znana ze swoim oryginalnych i ciekawych wykładów.

Osiągnęła prestiżowe tytuły takie jak : Pro Artist- odznaczenie świadczące o najwyższej międzynarodowej jakości pigmentacji. Pro Teacher – odznaczenie dla Trenera (jako 9 na świecie) 23 osoby z jej kursantek osiągnęły PRO Artist i AIPMUA -oznaczenie wpisu do Zrzeszenia Międzynarodowych Expertów PMU. Może się pochwalić wieloma kursantkami, które stanęły już na mistrzowskim podium . Jest autorką wielu artykułów w czasopismach o tematyce makijażu permanentnego takich jak Kosmetologia Estetyczna, Makijaż Permanentny, Beauty Forum .

Zakres szkolenia:

Czym jest Remover PML?

To Expert od usuwania i depigmentacji najtrudniejszych przypadków. Remover Pml to produkt Top w usuwaniu i depigmentacji niechcianego makijażu permanentnego. Posiada Raport bezpieczeństwa i kartę charakterystyki.

Rozpoznawalna marka PML Professional Master Line da Ci możliwości zastosowania nowej i skutecznej usługi w Twoim gabinecie. Rzesza klientek, która się zgłasza do naszych certyfikowanych gabinetów w Polsce i za granicą jest szczęśliwa, że mogliśmy pomóc. Remover Pml naprawi również skórę z bliznami po nieudanych pigmentacjach .

Szkolenia PMU

Dzięki nam osiągniesz sukces!

Nasze szkolenia to nie tylko sucha wiedza. To przede wszystkim ćwiczenia pod okiem Mistrzyni Polski. Podnosząc swoje umiejętności zwiększasz szansę na odniesienie spektakularnego sukcesu! Nie czekaj, zabierz się do działania już dzisiaj!

98%
Sukcesu to Twoje umiejętności

Zapisz się na szkolenie

Ze względu na ogromne zainteresowanie, możesz wypełnić formularz i zapisać się na szkolenie już teraz!

team-4

Olivia Robert

Maputo, Africa

Rectangle-5@2x

Olivia Robert

Maputo, Africa

Rectangle@2x

Olivia Robert

Maputo, Africa

team-1

Olivia Robert

Maputo, Africa

Ostatnie wpisy

Aktualności