Skip links

Makijaż permanentnypermanentny

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny, znany również jako mikropigmentacja, to procedura polegająca na wprowadzaniu pigmentu pod skórę w celu trwałego podkreślenia różnych części twarzy takich jak: brwi, usta czy powieki.

Jak się zapisać?

Zapraszam do kontaktu telefonicznego
+48 513-074-344

100%  Zadowolonych klientów

Co zyskujemy dzięki makijażowi permanentnemu?
  • Oszczędność czasu: Makijaż permanentny eliminuje konieczność codziennego nakładania tradycyjnego makijażu, co oszczędza czas i wysiłek.
  • Trwały efekt: Efekt makijażu permanentnego utrzymuje się przez długi czas, co oznacza, że nie trzeba martwić się o ścieranie makijażu podczas dnia.
  • Poprawa wyglądu: Dla osób z rzadkimi brwiami, krótkimi rzęsami lub problemami skórnymi, makijaż permanentny może znacząco poprawić wygląd, nadając pewności siebie.
  • Korekty estetyczne: Mikropigmentacja umożliwia korektę asymetrii lub innych niedoskonałości, co pozwala osiągnąć bardziej harmonijny wygląd.
Techniki pigmentacji
  • Ombre Brows – Ombre Brows to technika makijażu permanentnego, która stworzona została w celu uzyskania efektu delikatnych, stopniowych odcieni w obrębie brwi, przypominającego efekt cieniowania. Ta metoda pozwala osiągnąć bardziej naturalny wygląd, gdzie brwi mają jaśniejsze początki i stopniowo przechodzą w intensywniejsze końce.
  • Aquarelle Lips – bezkonturowa metoda pigmentacji, pozwalająca wydobyć naturalny kształt ust, znana jako jedna z najsubtelniejszych metod pigmentacji ust.
  • Ombre Lips – metoda Ombre Lips w makijażu permanentnym ust to technika, która ma na celu uzyskanie efektu stopniowanego koloru, podobnego do efektu ombre. W tym przypadku, centralna część ust jest jaśniejsza, stopniowo przechodząc w intensywniejsze odcienie ku krawędziom ust.
  • Glamour Eyeliner – metoda pigmentacji pozwalająca na wyraźnie podkreślenie oczu. Polega ona na wprowadzaniu barwnika w górną linie rzęs oraz lekkim przedłużeniu w zewnętrznym kąciku. 
  • Shading Eyeliner – metoda Shading Eyeliner to technika makijażu permanentnego, która ma na celu uzyskanie efektu delikatnej cieniowanej kreski. W porównaniu z klasycznym eyelinerem, Shading Eyeliner charakteryzuje się bardziej miękkim wyglądem.
Jak przygotować się do zabiegu pigmentacji brwi?

Nie reguluj włosków i nie rób henny co najmniej 2 tygodni. Będę mogła zobaczyć naturalną linie włosa, co znacznie ułatwi mi rysunek.

Jak przygotować się do zabiegu pigmentacji ust?

Jeżeli kiedykolwiek wystąpiła opryszczka, powinnaś zacząć przyjmować dzień przed zabiegiem Heviran. Pamiętaj, że opryszka jest przeciwskazaniem do zabiegu, dopiero po 2 tygodniach od wyleczenia opryszczki możesz przyjść na zabieg pigmentacji ust.

Wykonaj 3 dni wcześniej peeling na usta i od tego momentu mocno natłuszczaj usta. Dzięki temu pozbędziesz się suchych skórek i pigment lepiej się przyjmie.

Przeciwwskazania do zabiegu
(upewnij się, że żadnego z nich nie masz)

– Zmiany skórne w obszarze poddawanym zabiegowi (trądzik ropny, stany ropne, alergiczne lub grzybicze zmiany w okolicach podlegających zabiegowi, naczyniaki, liszaje, brodawczaki, przerwania ciągłości naskórka, poparzenia słoneczne);
– Ciąża, laktacja;
– Łuszczycy (w fazie aktywnej);
– Nieustabilizowana cukrzyca;
– Żółtaczka i HIV;
– Hemofilia;
– Choroby nowotworowe;
– Arytmia serca;
– Epilepsja;
– Bielactwo;
– Opryszczka;
– Nadpobudliwość nerwowa, tiki nerwowe;
– Choroby autoimmunologiczne;
– Choroby gałki ocznej (w przypadku makijażu powiek);
– Stany zapalne spojówek i oczu (w przypadku makijażu powiek);
– Nie miałam zabiegów operacyjnych oczu (w przypadku makijażu powiek);
– Nie mam stwardnienia siatkówki (w przypadku makijażu powiek);
– Nie mam skóry z tendencjami do koloidów i blizn;
– Nie jestem w trakcie kuracji sterydowej;
– Nie jestem w trakcie antybiotykoterapii;
– Nie jestem w trakcie terapii retinoidami;
– Nie stosuję leków rozrzedzających krew;
– Nie stosuję leków do aplikacji miejscowej w obszarze objętym zabiegiem;
– Nie miałam przeprowadzonego zabiegu złuszczania naskórka przez okres 4 tygodni przed zabiegiem;
– Nie stosowałam odżywek do rewitalizacji, stymulacji wzrostu brwi i rzęs w okresie miesiąca przed zabiegiem (makijaż brwi, kreski powiek);
– Nie miałam wykonywanego powiększania ust kwasem hialuronowym (min. 3 miesięcy przed zabiegiem);
– Nie jestem w trakcie leczenia stomatologicznego (makijaż ust);
– Nie mam podwyższonej temperatury i przeziębienia w dniu zabiegu;
– Nie spożywałam alkoholu i środków odurzających w ostatnich 24h.

Zapisz się na wizytę

Ze względu na ogromne zainteresowanie, możesz wypełnić formularz i zapisać się na szkolenie już teraz!