Skip links

Dofinansowania

Dołącz do nas już dziś

Dofinansowania

— Dowiedz się więcej

Akademia Szkoleniowa PMU posiada Certyfikat Akademii Edukacyjnej VCC i wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych RIS nr 2.14/00317/2018.

Certyfikat VCC Akademia Edukacyjna został pozytywnie zweryfikowany przez PARP jako standard wiarygodności świadczenia usług rozwojowych obowiązujących w BUR

Na wszystkie szkolenia w Akademii Szkoleniowej PMU Agnieszka Adamczak istnieje możliwość dofinansowania z KFS lub BUR. KFS – to nic innego jak Krajowy Fundusz Szkoleniowy, który został utworzony ze środków Funduszu Pracy. Dofinansowania z KFS mogą pokryć do 100% kosztów szkolenia. Jednakże są pewne wymogi do spełniania m.in.: takie dofinansowanie mogą otrzymać tylko osoby bezrobotne lub osoby, które prowadzą swoją działalność gospodarczą.

BUR – to Baza Usług Rozwojowych, dofinansowanie z tego działu wymaga od 20% do 30% wkładu własnego. Zasady otrzymania takiego dofinansowania są takie same jak w przypadku KFS.

Szkolenie może być również sfinansowane w systemie ratalnym MediRaty. Pomagamy przy wełnianiu wniosków i doradzamy jak uzyskać takie dofinansowanie.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie dofinansowań zapraszamy do kontaktu: email: info@pmuadamczak.pl