Skip links

Szkolenia masterclassmasterclass

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

Masterclass - 1 dzień

To jednodniowe zaawansowane szkolenia, na których zapoznasz się z moimi technikami pracy i odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania.Pokażę Ci moją technikę Ombre Brows, Aquarelle Lips – technikę bezkonturową pigmentacji ust, Glamour Eyeliner czyli klasyczna kreska eyeliner i Shading Eyeliner czyli kreskę cieniowaną. Szkolenie trwa jeden dzień i jest w grupie 2-3 osobowej.

Cena szkolenia w grupie 2 osobowej – 3500 zł netto

Cena szkolenia indywidualnego – 5000 zł netto

100%  Zadowolonych kursantów

Dzień pierwszy

Część pierwsza

  1. Powitanie oraz informacje wstępne,
  2. Omówienie techniki pigmentacji,
  3. Omówienie pracy na maszynkach i dostosowanie danej techniki do Twojej ręki i maszynki, 4. Modelka pokazowa.

Przerwa obiadowa

Część druga

  1. Samodzielna praca na modelce pod okiem instruktora, 6. Podsumowani oraz wręczenie certyfikatu.

 

TECHNIKA POWDER / OMBRE

To bardzo lekka technika pigmentacji polegająca na umiejętnym rozproszeniu pigmentu. Przy technice Ombre nauczymy się perfekcyjnie rozmieszczać pigment na skórze tak aby uzyskać pięknie wycieniowane brwi. Pozwoli to klientce cieszyć się bardzo naturalnym efektem przez długi czas.

NAUKA RYSUNKU

To nauka uzyskania perfekcyjnego kształtu zarówno ust jak i brwi. Pokażę rysunek wstępny przy pomocy nitki suwmiarki oraz pisaków. Nauczę Cię jak dobrać indywidualnie kształt dla każdej klientki i nauczę kilku trików, które ułatwią pracę

AQUARELLE LIPS

To technika pigmentacji ust pozwalająca uzyskać idealnie zarysowane usta bez odznaczającego się konturu.
Kluczem jest wykonanie perfekcyjnego rysunku oraz dobór pigmentów czego nauczysz się na moim szkoleniu

DUŻA DAWKA TEORII

Podczas każdego ze szkoleń staram się przekazywać jak najwięcej wiedzy teoretycznej popartej moim ponad 23 letnim doświadczeniem w makijażu permanentnym. Nauka o pigmentach, skórze, przeciwskazaniach i wielu innych aspektach, które pomogą w późniejszej pracy.

PRESTIŻOWE SZKOLENIA PODSTAWOWE AKADEMII ICOLOR

To jedyne w Polsce szkolenia o takiej formule. Akademia iColor jest Akademią międzynarodową o wysokich standardach. Formuła szkoleń została opracowana ze wszystkimi szczegółami. Firma iColor opracowała unikalny program szkoleniowy. Dzięki temu będziesz miała okazję jeszcze bardziej zgłębić tajniki makijażu permanentnego.Pierwszym krokiem jest teoria, do której otrzymujesz dostęp online jeszcze przed szkoleniem. Dzięki temu przyjeżdżając na szkolenie będziesz już miała opanowane pierwsze podstawy. Następnie zapraszam Cię do swojej Akademii, gdzie zgłębimy praktyczne tajniki makijażu. Przez kolejne dni będziemy ćwiczyć rysunek wstępny, który jest pierwszym, najważniejszym etapem naszej pracy. Jak już opanujemy tą część to przejdziemy do ćwiczeń na skórkach, a następnie na modelkach.

Zobaczysz moją pigmentację na modelce pokazowej, aby łatwiej Ci było później pracować. W pakiecie szkolenia otrzymujesz również zestaw startowy, w którym będzie maszynka oraz kartridże, podstawowe pigmenty oraz niezbędne rzeczy do rozpoczęcia pracy.

Szkolenia PMU

Dzięki nam osiągniesz sukces!

Nasze szkolenia to nie tylko sucha wiedza. To przede wszystkim ćwiczenia pod okiem Mistrzyni Polski. Podnosząc swoje umiejętności zwiększasz szansę na odniesienie spektakularnego sukcesu! Nie czekaj, zabierz się do działania już dzisiaj!

98%
Sukcesu to Twoje umiejętności

Zapisz się na szkolenie

Ze względu na ogromne zainteresowanie, możesz wypełnić formularz i zapisać się na szkolenie już teraz!

team-4

Olivia Robert

Maputo, Africa

Rectangle-5@2x

Olivia Robert

Maputo, Africa

Rectangle@2x

Olivia Robert

Maputo, Africa

team-1

Olivia Robert

Maputo, Africa

Ostatnie wpisy

Aktualności